Gazete Reklam Tasarımı
Gazete, dergi gibi yayınlarda yer alacak olan reklamınız ya da ilanları, ürün tanıtımı, duyuru, kampanya ya da sadece prestij amaçlı olarak tasarlanabilir. Öncelikle tasarlanacak olan Gazete reklamları ya da dergi ilanının yayınlanacağı mecra reklam tasarımında önemli bir yer tutar. Ayrıca hangi sayfaya  hangi amaçla, hangi hedef kitle için verdiğiniz saptanmalı, amacına dikkat edilmeli ve mesajı çok sade ve net olarak etkili bir şekilde vermelisiniz.
Afiş Billboard Tasarımı
Ürün ya da hizmetiniz hakkındaki bilgileri ve mesajları Kampanya sırasında tüketiciye ulaştırmak amacıyla tasarımlarını hazırlamaktayız. İç ya da dış mekanda kullanılabilirler. Pankart ve dön kartlara yaratıcı fikre bağlı olarak özel kesim ya da mekanda ya da tezgah üzerinde dik durabilmesi için ayak uygulanabilir. Billboardları ise mesajın ilk bakışta algılanmasını kolaylaştıracak şekilde tasarlamakta kullanılacak görsel ve sloganı en çarpıcı dille hedef kitleye ulaştıracak şekilde planlamaktayız.
Dergi Tasarımı
Katalog dergi tasarımı, firma, kurum ya da kuruluşların, ürün ve hizmetleri ile ilgili olarak geniş çaplı, bilgi, nitelik, özellik, değer, maliyet ve teknik bilgiler gibi konularda hedef kitlelerine tanıtım ve reklam yapabilmesi noktasında etkili ulaşım yollarından biridir.
Etkili ve profesyonelce tasarlanan ve hazırlanan bir dergi çalışması ile müşterilerinize ve hitap ettiğiniz kitlenize ulaşabilir, kalıcı olarak ürün ve hizmetleriniz ile ilgili tanıtım yapabilirsiniz.
Dergi tasarımları, ürün ve hizmetleriniz ile doğrudan ilişki olacağından tasarımı ve dizaynı hususunda dikkatli olunmalıdır. Aksi takdirde yapacağınız katalog tanıtım masraflarının yanı sıra firma ve işletmenizin prestiji ve saygınlığı zedelenebilmektedir. Bu sebeple ürünleriniz için katalog tasarımı ve baskısı yaptırmak istediğinizde, firmamız gibi profesyonel ve kreatif tasarım ajansları ile çalışmanız firmanızın menfaati gereğidir.
logo logo
Back to Top
Sohbete Başla
Merhaba , Esnet Bilişim'e hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by